Podgląd ogłoszenia

Dane kontaktowe

centrum
606272451
zielonydziennik@gmail.com

Tytuł:   Piec wolnostojący Kratki THOR 8

Cena:  4200

Opis:

Mamy Państwu do zaoferowania piec wolnostojący Thor 8

Wkład może być tańszy 15% w przypadku skorzystania z dodatkowo płatnej usługi montażu.

Pytaj o szczegóły. Transport kurierem gratis na terenie całej Polski NOWOCZESNY DESIGN Przestronne przeszklenie uatrakcyjnia wizję ognia, a dodatkowa ozdobna szyba typu glass podkreśla jego urok. Wnętrze pieca wyłożone Acumotte doskonale kontrastuje z bryłą, nadając całości nowoczesnego wyglądu. Solidna pionowa klamka, ułatwia szczelne zamknięcie drzwiczek. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się w domach z rekuperacją.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII Efektywniejsze spalanie i dłuższe utrzymywanie temperatury następuje dzięki wyłożeniu komory spalania Acumotte, materiałem akumulującym ciepło, który podwyższa temperaturę w palenisku.

 Dodatkowo w piecu zastosowany jest system czystej szyby (kurtyna powietrza), czyli powietrze dostarczane jest bezpośrednio na szybę poprzez system kanałów umieszczonych na bokach kominka.

W ten sposób dostarczany jest tlen do górnej części komory spalania, w której następuje dopalanie gazów powstałych w procesie spalania drewna, co dodatkowo ogranicza emisję szkodliwego CO do atmosfery. BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Front THORA wyposażony jest w ceramikę żaroodporną wytrzymująca temperaturę do 800°C.

Oferowane przez Nas szkło posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Korpus i front wkładu są odporne na działanie wysokich temperatur dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali. Zapewniają one także stabilność całej konstrukcji. Doskonała szczelność urządzenia zapewniona jest, dzięki solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego. Elementy stalowe wycinane laserowo przy pomocy nowoczesnych urządzeń, a następnie wyginane na giętarkach CNC. WYGODNE UŻYTKOWANIE W piecu zastosowano specjalnie profilowaną płytę dolną wykonaną z Acumotte, dzięki czemu komora spalania jest głębsza i mieści w sobie większą ilość drewna.

Piec można z łatwością utrzymać w czystości dzięki wyjmowanemu rusztowi i pojemnikowi, w którym gromadzi się popiół. Przeszklenie wkładu pozostaje czyste dzięki zastosowanemu w nim systemowi czystej szyby. Kurtyna powietrzna odgradza szybę od paleniska. 

PARAMETRY OGÓLNE: Moc nominalna (kW) 8,0 Zakres mocy grzewczej (kW) 5.5 - 10.0 Sprawność cieplna (%) 78,0 Średnica wylotu spalin (mm) 150 Przeznaczony do rekuperacji Tak Rodzaj paliwa dopuszczalny brykiet węgla brunatnego, zalecane sezonowane drewno liściaste Waga (kg) 147,0 Emisja CO (przy 13% O 2 ) podawana w % Zapraszamy do kontaktu z nami - realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych klientów.

Paliwo

  • drewno, brykiet

    Ilość wyświetleń: 770

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się

To ogłoszenie nie ma jeszcze komentarzy, dodaj je pierwszy.