Podgląd ogłoszenia

Dane kontaktowe

biznes
605939382
valldi1@wp.pl

Tytuł:   SOFA KANAPA ROZKŁADANA 'SENATOR' NATURALNA SKÓRA

Cena:  3600

Opis:

 

Kanapa "SENATOR" rozkładana z pojemnikiem na pościel, wygodna, praktyczna i funkcjonalna, cała na sprężynach w prawdziwej naturalnej skórze - PRODUCENT !!!

Siedzisko kanapy w standardzie dzielimy na 2 pola, ale jest możliwość podziału siedziska na 3 pola, tak jak to widać na zdjęciu z kanapą w białej skórze. Również poduchy oparciowe możemy wykonać 2 zamiast 3 na dużej kanapie 3-osobowej rozkładanej.

Dodatkowo te duże poduszki możemy zapikować guzikami. Istnieje również możliwość wykonania węższych boków (podłokietników), które w standardzie mają 20 cm szerokości każdy. Można zamówić je nawet o połowę węższe ( wtedy 10 cm będzie szeroki każdy bok).

W przypadku zalicytowania aukcji prosimy o podanie wszystkich szczegółów zamówienia niezbędnych do realizacji zlecenia i dostawy.

W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI I PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT W CELU UNIKNIĘCIA NIEPOROZUMIEŃ.

Podana cena 3.600 zł dotyczy samej kanapy wykonanej w naturalnej skórze ( tył sofy oraz poduszki także skóra ).

Możliwość zamówienia wraz z kanapą fotela ( szer. 95 cm ) w cenie - 1600 zł , 60x60 (otwieranej ze schowkiem ) - 550 zł, pufy 45x45 ( otwieranej ze schowkiem ) - 350 zł , lub sofy nierozkładanej 2-os ( szer.180 cm.) w cenie - 2200 zł. Narożnik w formie kanapy z szezlongiem (z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel, 254x164 cm z bokami) - 4.200 zł. Możliwość wyboru koloru skóry, oraz konfiguracji zestawu.

Model ten także wykonujemy w tkaninach, oraz w powiązaniu tkaniny ze skórą, lub w eko-skórze. W przypadku chęci zakupu rozszerzonego zestawu o inne elementy lub w innym obiciu, wystawimy osobną aukcję w celu umożliwienia transakcji.

W prawdziwej, naturalnej skórze meble wyróżniają się większą ilością przeszyć (stebnowań) na siedzisku i oparciu, dlatego że z błamów naturalnych skór trudno jest wykroić tak duże elementy. W eko skórach czy tkaninach tych przeszyć jest mniej.

W przypadku zainteresowania zestawem, nie tylko samą kanapą prosimy o kontakt, to na osobnej aukcji wystawimy komplet w ustalonej wielkości i konfiguracji.

W ofercie posiadamy różne kolory skór, meble możemy w całości wykonać w jednym kolorze skóry lub połączyć na meblu dwa kolory skór według życzenia Klienta.

Jeśli chodzi o dostępne kolory skór, to żeby uniknąć nieporozumień z kolorami i odcieniami, które często przekłamują ekrany komputerów czy smartfonów, proponujemy wszystkim zainteresowanych wysyłkę bezpłatnych skór do wglądu na żywo. Wystarczy podać orientacyjną kolorystykę, adres do wysyłki oraz kontaktowy nr. telefonu. Próbki skór wysyłamy bezpłatnie i nie trzeba ich odsyłać, a sama ich wysyłka do niczego nie zobowiązuje.

PRODUKCJA I RENOWACJA MEBLI TAPICEROWANYCH
Łuczak, Kościński s. c.
ul. Działkowców 41
88-140 Gniewkowo

    Ilość wyświetleń: 920

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się

To ogłoszenie nie ma jeszcze komentarzy, dodaj je pierwszy.