Podgląd ogłoszenia

media.com
+48722008951
marketing@bukowypark.pl

Tytuł: Recepcjonista w hotelu

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Maksymalne wynagrodzenie: 3500

Minimalne wynagrodzenie: 2200

Opis stanowiska:

Hotel Bukowy Park Medical SPA zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonisty/ki:

wymagania :
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- wysoka kultura osobista
- dokładność i rzetelność

zapewniamy :
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik pracy
- dostęp do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Dane kontaktowe

Tel.: +48 748665609 , 722008951

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy.
Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Bukowy Park z siedzibą ul. Parkowa 11,13, 57-320 Polanica Zdrój, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).”

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się