Podgląd ogłoszenia

zd24
1111111111
biuro@innowacyjnyrozwoj.pl

Tytuł: Praca zdalna w branży finansowej oraz marketingu

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Maksymalne wynagrodzenie: 3200

Minimalne wynagrodzenie: 2500

Opis stanowiska:

Praca zdalna - Dla młodych i ambitnych

Projekt Innowacyjny Rozwój jest inicjatywą młodych ludzi, które mają na celu pomagać rozwijać się osobom interesującym się branżą finansową oraz marketingową, jak i zarówno tym, którzy chcą rozpocząć swoją pierwszą pracę lub zdobyć doświadczenie.

Z tego względu nie wymagamy ukończenia jakichkolwiek kursów w tychże dziedzinach ani wyższego wykształcenia, a oferujemy pełne wsparcie podczas trwania współpracy.

Poszukujemy osób ambitnych oraz zdeterminowanych, których cel jest nastawiony na sukces finansowy.

- nawiązywanie kontaktów przez social media z potencjalnymi klientami oraz promocja i sprzedaż produktów finansowych
- budowanie długotrwałych relacji z klientami
- realizacja wyznaczonych celów
- praca zdalna

Korzyści:
- nienormowany czas pracy
- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania - bez ograniczeń!
- zapewnione poradniki doszkalające
- wsparcie na każdym etapie pracy
- zdobycie doświadczenia i wiedzy jakiej nie zdobędziesz na żadnych studiach ani kierunkowych uczelniach
- kilkaset złotych na start

Wymogi:
- wykształcenie minimum średnie
- umiejętność swobodnego poruszania się po internecie
- zaangażowanie oraz chęć do działania
- własny komputer z dostępem do internetu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zgłoszenie się na nasz adres e-mai: biuro@innowacyjnyrozwoj.pl

Zapraszamy; www.innowacyjnyrozwoj.pl

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się