Podgląd ogłoszenia

media.com
798056274
sylwia.szok@pracownicybudowlani.pl

Tytuł: STARSZY MONTER WENTYLACJI/BRYGADZISTA

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Maksymalne wynagrodzenie: 3000

Minimalne wynagrodzenie: 1800

Opis stanowiska:

STARSZY MONTER WENTYLACJI/BRYGADZISTA

Firma zajmująca się kompleksowym wykonawstwem w zakresie instalacji sanitarnych tj. wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie poszukuje Kandydatów na stanowisko: Monter klimatyzacji i wentylacji

Zadania :
• Montaż klimatyzacji i wentylacji

Wymagania:
• Kilkuletniego doświadczenia zawodowego w pracach instalacyjnych
• Zdolność pracy na wysokościach
• Dyspozycyjności – praca w delegacji

Oferujemy:

● Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● Atrakcyjne wynagrodzenie + 30,00 netto diety
● Premia uznaniowa wypłacana co miesiąc
● Dodatkowe wynagrodzenie za czas przejazdu na budowę
● Długoterminową współpracę
● Zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez firmę
● Narzędzia pracy oraz odzież ochronną

Szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798 056 274 z nazwą stanowiska - oddzwonimy.

Czekamy na Twoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Miejsce: Toruń, kujawsko-pomorskie,

Branża: Budownictwo, praca fizyczna

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się