Podgląd ogłoszenia

media.com
543677878
kontakt@grupaprogres.pl

Tytuł: Pracownik liniowy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Maksymalne wynagrodzenie: 1800

Minimalne wynagrodzenie: 1600

Opis stanowiska:

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists.

Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Pracownik liniowy

Miejsce pracy: Gniewkowo

Zakres obowiązków:

  • praca na linii produkcyjnej
  • sortowanie i pakowanie warzyw
  • ważenie wyrobów gotowych
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy

 Oczekiwania:

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy 3-zmianowej, 4-brygadowej
  • zręczność manualna
  • staranność, sumienność i rzetelność

 Oferujemy:

  • stawkę 12,55 zł brutto + dodatki
  • premię sezonową
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podjęcie zatrudnienia od zaraz
  • przejrzyste warunki współpracy
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Wiadomość do ogłoszenia.

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się