Podgląd ogłoszenia

zd24
327221414
infolinia@pkp-cargo.eu

Tytuł: Specjalista ds. obsługi administracyjnej "PKP"

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Maksymalne wynagrodzenie: 2800

Minimalne wynagrodzenie: 2100

Opis stanowiska:

PKP CARGO S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi administracyjnej Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Rejestrowanie i prowadzenie zbioru korespondencji i innych dokumentów związanych z obszarem działalności Biura Handlowego
  • Ewidencjonowanie, zabezpieczenie i przechowywanie dokumentacji
  • Prowadzenie zbioru przepisów wewnętrznych Spółki
  • Prowadzenie obsługi administracyjnej i kancelaryjnej
  • Organizacja i obsługa spotkań
  • Prowadzenie spraw związanych z podróżami służbowymi
  • Planowanie oraz kontrola budżetu Biura Handlowego
  • Współpraca z innymi Biurami i Zakładami w zakresie terminowego załatwiania spraw bieżących

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć doskonalenia i rozwijania własnych umiejętności

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej będącej liderem w swojej branży.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w rozwijającym się, ambitnym zespole oraz ciekawe benefity

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty (CV i list motywacyjny)

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z  ustawą o ochronie danych osobowych

e-mail. infolinia@pkp-cargo.eu, tel. 327221414

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się