Podgląd ogłoszenia

Dane kontaktowe

507-015-100
gifteo@tlen.pl
Ulica: Towarowa 20

Osoby kontaktowe:

Biuro Mediart Sp. z o.o
507-015-100
gifteo@tlen.pl

Agencja Interaktywna MEDIART

NIP: 554-294-05-12 REGON: 365111283

Opis firmy

 

MEDIART - Agencja Interaktywna

W maju 2007 roku dzięki połączeniu zapału, umiejętności i ciężkiej pracy całego zespołu stworzyliśmy Mediart® Agencja Interaktywna.

Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną z siedzibą w Bydgoszczy i choć nasze biuro mieści się województwie kujawsko-pomorskim to lokalizacja Twojej firmy nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

Mediart® to zespół niepowtarzalnych i kreatywnych ludzi, którzy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty. To właśnie te osoby sprawiają, że możemy każdemu Klientowi zapewnić indywidualne podejście, a tym samym zadbać o to, by każdy projekt był unikatowy i przyniósł zamierzony cel.

W trakcie przygotowywania strategii marketingowej z chęcią wysłuchamy Twoich sugestii. Zadbamy też o to, by nasza koncepcja harmonizowała z Twoimi propozycjami.
 

Dlaczego my?

Mediart®, to nie tylko firma, to projekt, który ma na celu rzetelną realizację zadań w oparciu o wieloletnie doświadczenie, kreatywność pracowników i nowoczesną technologię. Głównym motorem naszych działań jest tworzenie legalnych i etycznych strategii, które zapewniają Naszym Klientom przewagę nad konkurencją.

Gdybyśmy mieli scharakteryzować nasze działania jednym słowem, to bez wahania powiedzielibyśmy, że kieruje nami pasja. Dlatego też zaangażowanie i zamiłowanie do pracy, którą wykonujemy, zapewnia bezproblemową współpracę oraz satysfakcję z osiągniętych efektów.

Doradzimy w jaki sposób wykorzystać stronę internetową w Twojej branży. Zbudujemy użyteczną, dopasowaną i wygodną w obsłudze aplikację internetową dokładając wszelkich starań, żeby efekty naszej współpracy były dla Państwa satysfakcjonujące i korzystne.

 

Główne usługi naszej agencji interaktywnej to:

  • projektowanie sklepów internetowych
  • projektowanie systemów B2B
  • projektowanie dedykowanych aplikacji internetowych
  • pozycjonowanie stron www
  • projektowanie stron www produktowych
  • projektowanie stron www Bydgoszcz

ZAPRASZAMY www.mediart.pl

 

Polub nas na:

    Ilość wyświetleń: 108

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się

To ogłoszenie nie ma jeszcze komentarzy, dodaj je pierwszy.