Podgląd ogłoszenia

Dane kontaktowe

12 644-75-55
tuning@godula.pl
Ulica: Na Grobli 2A

Osoby kontaktowe:

Biuro Godula Moto Sport
(12) 644-75-55
godula@kki.com.pl

GODULA MOTO SPORT

NIP: 683-00-01-730 REGON: 351158479

Opis firmy

 

GODULA MOTO SPORT jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowaną firma tuningowa w Polsce .

Swoją nazwę wzięła od nazwiska jej założyciela, konstruktora i kierowcy wyścigowego - Andrzeja Goduli.


Wraz z funkcjonowaniem warsztatu Andrzej Godula rozwija dwie wielkie pasje swojego życia - silniki i ściganie.
Jeszcze jako student uzyskał licencję kierowcy rajdowego, następnie przyszła kolej na licencję wyścigową. Sam przygotowuje swoje pojazdy do startów wprowadzając w ich konstrukcjach autorskie modyfikacje.

Zbierane doświadczenia udostępnia klientom swojego warsztatu oferując usługi tuningowe już na początku lat osiemdziesiątych, gdy dla większości posiadaczy samochodów słowo "TUNING" było nic nie znaczącym, obco brzmiącym zwrotem.


Profesjonalizm cechujący każde działanie Andrzeja Goduli nie pozwalał na wykonywanie przeróbek w silnikach bez naukowych podstaw i odniesień.


Silniki wykonane w firmie GODULA MOTO SPORT napędzają całą czołówkę samochodów startujących w mistrzostwach Polski w wyścigach samochodowych.
Sam Andrzej Godula może poszczycić się setkami wygranych wyścigów i dwudziestoma tytułami Mistrza Polski w wyścigach samochodowych.

 

GODULA MOTO SPORT to bodaj najlepiej wyposażona tego typu firma w Polsce. Dysponuje dwoma hamowniami silnikowymi SCHENCK, hamownią podwoziową HOFMANN DYNATEST 300, kompletnym parkiem maszynowym do obróbki mechanicznej oraz posiada pełne oprogramowanie do pracy nad modyfikacją komputerów sterujących układami wtryskowymi wraz z emulatorami pracującymi w czasie rzeczywistym.


Każdy klient firmy GODULA MOTO SPORT, po wykonanej modyfikacji otrzymuje CERTYFIKAT MOCY z charakterystykami mocy i momentu obrotowego przed i po wykonanym tuningu.


 

Polub nas na:

    Ilość wyświetleń: 79

Aby w pełni korzystać z serwisu, dodać własną opinię czy komentarz zaloguj się lub zarejestruj się

To ogłoszenie nie ma jeszcze komentarzy, dodaj je pierwszy.